Valentijnsdag: de leukste spellen voor 2 spelers
De meest romantische dag van het jaar... die vier je natuurlijk met een goed spel!
Met zoveel keuze snappen we dat je soms niet weet welk spel je moet kiezen. Geen zorgen, wij helpen je op weg! Hieronder vind je onze favoriete spellen die speciaal zijn gemaakt voor twee spelers. Perfect voor een gezellige spelavond met z’n tweeën!
Beam Me Up
Tegen elkaar strijden om planeten... als dat geen romantiek is!
In Beam Me Up zoek je naar de beste leefgebieden voor jouw bevolking. Op twee rasters vol planeten plaats je slim de transporter om punten te scoren. Maar let op: niet elke planeet is gelijk! Sommige leveren jou de meeste punten op, terwijl andere juist in het voordeel van je tegenstander werken.
Elke planeet scoort op een andere manier, waardoor geen enkel potje hetzelfde is. Beam Me Up is makkelijk te leren, maar biedt genoeg tactische keuzes om je tegenstander slim te dwarsbomen. Wie claimt de beste planeten en wie moet genoegen nemen met minder?
Een duel in de ruimte was nog nooit zo spannend!

Kattenbende
Tijd om prooien te vangen in Kattenbende
In dit slimme tegelspel speel je met katten, honden en prooien – allemaal verstop gedekt op het speelveld. In je beurt draai je een tegel om en wissel je deze met een andere. Hoe je wisselt, hangt af van de soort tegel die je opendraait.
Om prooien te vangen, moet jouw kat aan het einde van het spel naast een prooi liggen. Maar pas op: ligt er een hond naast, dan telt je kat niet mee. En als er meerdere katten bij een prooi staan, wint de kat met het hoogste getal.
Wat simpel lijkt, wordt al snel een tactisch spel vol verrassingen. Slim spelen, goed opletten en soms flink dwarszitten – dat maakt Kattenbende zo leuk! En dat allemaal in een compact doosje.
Ben jij klaar om de slimste kat van de bende te worden?

King Of Tokyo: Duel
Terwijl in Tokyo de nacht valt, rijzen twee gigantische monsters op uit de rook van verwoeste wolkenkrabbers…
In King of Tokyo: Duel strijd je één-op-één in een episch gevecht, speciaal ontworpen voor twee spelers. Net als in het originele King of Tokyo gooi je de dobbelstenen maximaal drie keer, waarbij je kiest welke je opnieuw werpt en welke je houdt. Elke worp bepaalt je volgende zet: meer energie, extra kracht, schade aan je tegenstander of juist invloed om de stad naar je hand te zetten. Win je door je tegenstander te verslaan of trek je de speelstukken naar je toe en claim je de overwinning?
Perfect voor een intens duel op Valentijnsdag. Want wat is romantischer dan een strijd om de macht in Tokyo?


Metz
Het is 1356. Zeven keurvorsten komen samen om een nieuwe keizer te kiezen.
In Metz strijd je één-op-één om hun stemmen te winnen. Door kaarten te spelen verzamel je invloed en bepaal je hoe de scout zich door het kasteel beweegt. Speel slim, want als je tegenstander de steun van de kerk weet te bemachtigen, eindigt het spel vroegtijdig. Lukt dat niet, dan volgt een beslissende stemronde.
Een tactisch duel waarin elke zet telt. Weet jij de troon te veroveren?

Blijf op de hoogte!

Volg ons op social media en blijf op de hoogte van onze nieuwste spellen, evenementen en exclusieve aanbiedingen. We houden van interactie met onze fans en horen graag over jouw avonturen met onze spellen!
We kijken ernaar uit om van je te horen en je verder te helpen in de wereld van White Goblin Games!